Covid 19 vs Medicate®
Call Center: 0212 466 22 44
Email: info@medicateturkiye.com

Konutsal

Ana SayfaKonutsal

Medicate® Türkiye

Evinizde sadece istediklerinizi misafir edin.

Yaşam alanınızdaki huzuru haşerelerle paylaşmamanız için Medicate sizi korumaya devam ediyor. Medicate, hedef canlılar dışındaki varlıklara zarar vermeyen yöntem ve kimyasal uygulamalar ile başarılı sonuçlara imza atarak, yaşamınızdaki riskleri yok etmektedir. Bunun sonucunda sizleri, hastalık, alerjik ve ölümcül sonuçlara karşı kendinizi güvende hissedersiniz. Yaşam alanınızın tarafınızdan temiz olarak adlandırılması, haşere sorunları için risk taşımadığı anlamını doğurmaz. Haşerelerin doğası gereği, ortamdaki gerekli şartların oluşması sonucunda her noktada kolayca varlıklarını sürdürebilmektedirler. Medicate bu aşamada devreye girerek size teknik danışmanlık ve operasyon uygulaması ile sorunlardan kurtulmanızı sağlar.

Hesabınızı Yönetin

  • Üye olun
  • Faturanızı On-line ödeyin
  • Cari Hesabınızı Takip Edin
  • Ödeme Seçeneklerinizi Güncelleyin
  • Ödemeleriniz kredi kartı ya da üyelik kartınızla yapın
  • Servis günlerinizi programlayın

Medicate® Türkiye

Risk Altındamısınız?

Risk testi ile yaşam alanınızın haşere istilalarına karşı ne kadar güvenli olduğunu kendiniz görün. Sonucunda bir risk skorunuz ve haşerelere karşı kurtarıcı ip uçlarınız olacak. Evinize ilk adımı nereden attıklarını öğrenmek isterseniz ücretsiz inceleme talep edip, sağlıklı yaşamınıza devam edin.

Sebepleri Öğrenin

Artık rahat uyuyamıyor, sebebini bilmediğiniz kaşıntılarınız, pencereden gelen tıkırtılarınız, mutfağınızda gördüğünüz haşereleriniz varsa kendinizi korumak için zaman gelmiş demektir.Karşılaştığınız haşere türünü resminden teşhis edin, bize ulaşın ve hizmetimiz sayesinde korunmaya başlayın.
Medicate® Türkiye

Ücretsiz İnceleme

Talep formunu doldurun ya da ‘Tıkla Aran’ı kullanın ve servis bedelinin 75₺ ‘sini ödemeyin!
Medicate Danışma Hattı
+90 212 466 22 44
Türkiye'nin en geniş servis ağı
İletişime Geç
İletişim
Zuhuratbaba, Akmescit Cad. No:8 D:2, 34147 Bakırköy / İSTANBUL
+90 212 466 22 44
info@medicateturkiye.com
info@medicateturkiye.com